Denizli'de iftar için aldığı ekmeklerle yolun karşısına geçmek isteyen Alaattin Cunkuş, otomobilin çarpması sonucu hayatını kaybetti. Bir iş yerinin güvenlik kameralarına yansıyan feci kazada, otomobilin çarpması sonucu savrulan yayanın metrelerce ileriye düştüğü anlar yer aldı.

Feci Kazada Metrelerce Savruldu İftara Yetişemeye Çalışırken Can Verdi (5)

İftar için ekmek almıştı

Merkezefendi ilçesine bağlı Yenişafak Mahallesi Mahallesi Ali Marım Bulvarı'nda meydana gelen kazada, H.Y. (22) yönetimindeki 34 RZE 87 plakalı otomobil, iftar için aldığı ekmeklerle yolun karşısına geçmeye çalışan 59 yaşındaki Alaattin Cunkuş'a çarptı. Çarpmanın şiddetiyle havaya savrulan Alaattin Cunkuş, metrelerce ileriye düştü.

Feci Kazada Metrelerce Savruldu İftara Yetişemeye Çalışırken Can Verdi (6)

Olay yerine gelen sağlık ekibinin yaptığı kontrollerde Cunkuş’un hayatını kaybettiği belirlendi. Sürücü H.Y. gözaltına alınırken, Alaattin Cunkuş’un cenazesi otopsi için Pamukkale Üniversitesi Hastanesi adli tıp morguna kaldırıldı.

Feci Kazada Metrelerce Savruldu İftara Yetişemeye Çalışırken Can Verdi (4)

Önce havaya sonra metrelerce ileri düştü

Belediye fen işleri müdürlüğünde greyder operatörü olarak görev yapan Alaattin Cunkuş’un hayatını kaybettiği feci kaza anı bölgedeki bir iş yerinin güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

Feci Kazada Metrelerce Savruldu İftara Yetişemeye Çalışırken Can Verdi (2)

Görüntülerde araç trafiğinin yoğun olduğu sırada elindeki ekmeklerle yolun karşısına geçmeye çalışan Cunkuş’un orta refüje yaklaştığı sırada hızla gelen otomobilin çarptığı anlar yer aldı. Çarpmanın şiddetiyle havaya savrulan Alaattin Cunkuş’un metrelerce ileriye düştüğü, elindeki ekmeklerin ise farklı bir yöne fırladığı anlar da görüntülere yansıdı.

Feci Kazada Metrelerce Savruldu İftara Yetişemeye Çalışırken Can Verdi (8)

Kazayla ilgili başlatılan soruşturmanın devam ettiği, gözaltındaki sürücünün bugün adliyeye sevk edileceği öğrenildi.

Motosiklet tıra çarptı, sürücü öldü Motosiklet tıra çarptı, sürücü öldü

Feci Kazada Metrelerce Savruldu İftara Yetişemeye Çalışırken Can Verdi (1)

Kaynak: İHA