Manisa Barosu Başkanı Ümit Rona
“Yargıtay Başkanı seçilen değerli hukukçu Sayın Ömer Kerkez’i tebrik ediyor, hukukun üstünlüğü ve adalet yolculuğunda başarılar diliyorum. Hakim, savcı ve avukatlar olarak halkımızın adalete duyduğu ihtiyacın yapıcı ve onarıcı tarafı olmaya devam edeceğiz. Ulu bir hukuk çınarı olan Yargıtay’ımızın ülkemiz ve dünya hukuk sistemi içindeki saygın misyonu ve vizyonunun daha da üste çıkması adına Manisa Barosu olarak tüm hukuki çalışmalarda desteğe devam edeceğiz. Tüm hukuk camiamıza, halkımıza ve Sayın Yargıtay Başkanımıza yeni görevin hayırlı olmasını diliyorum" ifadelerini kullandı.
Muhabir: DERYA ÖZTÜRK