Manisa’nın Alaşehir ilçesinde 2 ila 6 saat sürecek elektrik kesintileri yaşanacak. Alaşehir’de şebeke yenileme ve bakım çalışmalarından dolayı yaşanacak olan elektrik kesintisinden 5 mahalle etkilenecek. Alaşehir’de meydana gelecek elektrik kesintisi başlama ve bitiş saatleri birbirlerinden farklı saatlerde meydana gelecek.

Alaşehir’de 4 saat sürecek elektrik kesintisi

Manisa’nın Alaşehir ilçesinde 3056270 kesinti ID’si ile 4 saat sürecek elektrik kesintisinden 2 mahalle etkilenecek. Alaşehir’de kesinti ID’si 3056270 olan elektrik kesintisi planlı olarak gerçekleşecek. Kesinti 09.00’da başlayıp, 13.00’de sona erecek.

·         Menderes Mahallesi

·         Yeni (Fırat) Mahallesi

Manisa’nın en büyük ilçesinde kurban pazarı olmayacak Manisa’nın en büyük ilçesinde kurban pazarı olmayacak

Alaşehir’de ikinci elektrik kesintisi

Alaşehir’de meydana gelecek olan elektrik kesintisinin 12.00’de başlayıp, 16.00’ya kadar sürmesi bekleniyor. Yaklaşık 4 saat sürecek olan elektrik kesintisinden etkilenecek toplamda 2 mahalle var.  4 saatlik elektrik kesintisinden etkilenecek o mahalleler:  

·         Sakarya Mahallesi

·         Esen Tepe Mahallesi

Alaşehir’de meydana gelecek son elektrik kesintisi

Alaşehir’de 2 saat sürecek son elektrik kesintisi ise yalnızca tek bir mahalleyi etkileyecek. Kesinti akşamüzeri 16.00’da başlayıp 18.00’de son bulacak. Şebeke yenileme ve bakım çalışmaları dolayısıyla yaşanacak olan elektrik kesintisinden etkilenecek o tek mahalle:

·         Hacıbey Mahallesi

Muhabir: RESULENUR KANTAR