Yunusemre Belediyespor judocusu Fulya Ergen, Karadağ'da yapılan Ümitler Balkan Şampiyonası'nda bronz madalya kazanarak, Manisa'nın gururu oldu.

Fulya Ergen, 63 kiloda bronz madalyanın sahibi oldu

Yunusemre Belediyespor'un milli judocusu Fulya Ergen başarılarına bir yenisini ekledi. Karadağ'ın Podgorica kentinde düzenlenen Ümitler Balkan Judo Şampiyonası'nda mücadele eden Fulya, 63 kiloda bronz madalyanın sahibi oldu.

Yunusemre Belediyespor Judocusu Fulya Ergen, Karadağ'da Yapılan Ümitler Balkan Şampiyonası'nda Bronz Madalya Kazanarak, Manisa'nın Gururu Oldu (3)

1 altın,1 bronz madalya kazandı

Fulya Ergen bireyselde elde ettiği madalyanın yanı sıra kadrosunda yer aldığı Ümit Milli Judo Mix Takımı ile takımlar müsabakalarında da Balkan şampiyonluğu sevinci yaşayarak Manisa'ya bir altın, bir de bronz madalya ile dönmüş oldu.

Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi'ndeki rakibi belli oldu Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi'ndeki rakibi belli oldu

Yunusemre Belediyespor Judocusu Fulya Ergen, Karadağ'da Yapılan Ümitler Balkan Şampiyonası'nda Bronz Madalya Kazanarak, Manisa'nın Gururu Oldu (1)

Fulya Ergen, mart ayında Antalya'da yapılan Nazım Canca Avrupa Kupası'nda ise üçüncü olmuştu. Çok çalışarak daha büyük başarılara imza atmak istediğini belirten başarılı sporcu, kendisine destek olan herkese teşekkür etti.

Kaynak: İHA