Şehzadeler Belediyesi Fen İşleri Dairesi ekipleri bu sabah Nurlupınar ve Peker Mahallelerinde onarım çalışmaları gerçekleştirdi. bugün onarım işlemi biten mahalledeki kaldırımlar ekipler tarafından mahalleli için güvenli bir hale getirildi.

Şehzadeler Belediyesi Kaldırım Onarım Işlemlerine Devam Ediyor (2)

Şehzadeler Belediye Başkanı Gülşah Durbay, bundan sonra ilçedeki her vatandaşa aynı hizmeti sağlayacaklarını vurgularken, amaçlarının halkın rahat ve mutlu bir şekilde yaşamalarını sağlamak olduğu belirrti.

Şehzadeler Belediyesi Kaldırım Onarım Işlemlerine Devam Ediyor (1)

“Şehzadeler’de yaşayan her birey bizim için çok değerli”

Önceliklerinin her mahalleye eşit hizmet vermek olduğunu vurgulayan Şehzadeler Belediye Başkanı Gülşah Durbay,

Başkan Çetin Akın, Teknoloji Fakültesi öğrencilerini ağırladı Başkan Çetin Akın, Teknoloji Fakültesi öğrencilerini ağırladı

“Bütün hedefimiz, halkımızın daha güvenli, daha sağlıklı bir kentte mutlu bir şekilde yaşamasını sağlamak. Bunun için de belediye olarak en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. Şehzadeler’de yaşayan her bir birey bizim için çok değerli ve en iyi hizmeti almaya layıktır. Belediye personelimiz, Nurlupınar’da da, Peker Mahallesi’nde de halkımızın ihtiyaç duyduğu hizmeti vermektedir. Bundan sonra her mahallemize her vatandaşımıza aynı eşit hizmeti vermeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Muhabir: RESULENUR KANTAR