Cumhuriyet Halk Partisi Yunusemre Belediye Başkan Adayı Semih Balaban, Yunusemre Belediyesi tabelasına Türkiye Cumhuriyeti ibaresi konmamasıyla ilgili olarak açıklama yaptı.
Balaban açıklamasında,
“Vaatlerimiz gerçekleşmeye başladı. 17 Ocak 2024 tarihinde açıkladığımız Türkiye Cumhuriyeti ibaresi olmayan tabelayla ilgili vaadimiz şimdiden yerine getirilmiş. Merak etmeyin 31 Mart sonrası hepsini daha hızlı bir şekilde yerine getireceğiz. Önce tabelalardan sonra yüreklerden silmeye çalışıyorlar. Belediye Başkanlığımız döneminde Yunusemre Belediyesi, Türkiye Cumhuriyeti Yunusemre Belediyesi olacak.” ifadelerini kullandı.
Ramazan Ayı'nı kutladı
Son olarak Manisalı vatandaşların Ramazan Ayı'nı kutlayan Semih Balaban,
“Ramazan Ayı’nın şehrimize ve ülkemize sağlık, mutluluk, huzur getirmesini diliyorum. Dayanışma ve kardeşlik zamanı” diye konuştu.