Düzenlediği organizasyonlarla gelenekleri ve ata sporlarını kentte yaşatan Turgutlu Belediyesi, dördüncü kez Turgutlu Yağlı Pehlivan Güreşleri’ne hazırlanıyor.

Başkan Çetin Akın, Turgutlu Yağlı Pehlivan Güreşleri tertip komitesi ve Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Bülent Gökmen ile bir araya gelerek organizasyon planlamaları hakkında görüşmelerini gerçekleştirdi. Birbirinden ünlü başpehlivanların kol bağlayacağı 4. Geleneksel Yağlı Güreşleri 6 Ekim Pazar günü Irlamaz Amfitiyatro’da yapılacak.

Turgutlu Yağlı Güreşlere Hazırlanıyor (1)

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın,

Hava Sporları Türkiye Birinciliği yarışmaları Manisa’da başladı Hava Sporları Türkiye Birinciliği yarışmaları Manisa’da başladı

“6 Ekim 2024 tarihinde gerçekleştireceğimiz 4. Geleneksel Yağlı Güreşlerimiz için güreş komitemiz ile bir araya geldik. Güreş Koordinatörümüz Ferzande Sayan, Güreş Hocamız Onur Şenel ve Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürümüz Bülent Gökmen ile hemşehrilerimize keyifli bir organizasyon sunmak için çalışmalarımıza hız kazandırdık. Ata sporlarımıza sahip çıkmaya devam ediyoruz” dedi.

 

Kaynak: İHA