Bugün Ay hem Merkür ile hem de Mars ile dik açı oluşturacak. Gerilimlere, kazalara açık bir gün. Yeni anlaşmalar, uzlaşı sağlamak adına verimsiz bir gün olabilir.  Ekim sonunda yaşanan konular ile ilgili konular gergin bir şekilde tekrar karşımıza çıkabilir. Bugün öğle saatlerinden gece yarısına kadar Ay boşlukta olacak, attığımız adımların karşılığını bulmak pek mümkün olmayabilir. Herhangi bir işe başlamak için bugün acele etmeyin.


KOÇ

Bugün ortaklıklar ve ortak kazançlar, bozulan anlaşmalar, iletişim sorunları gündeminizi meşgul edebilir. Partnerinizle ilgili konularda gerilimler yaşayabilirsiniz.


BOĞA

Bugün birlikte çalıştığınız arkadaşlarınız, çalışanlarınızla ilgili konularla ilgileneceksiniz. Partnerinizle ilgili kıskançlık konuları gündeminize gelebilir. Ortaklarınızın itibarınızı zedeleyecek söylemlerde bulunması sizi üzebilir.


İKİZLER

Aşk hayatınızda dengenizi bozan iletişim sorunları meydana gelebilir. Partnerinizden bilgi almakta güçlük çekebilirsiniz. Sağlık konularına dikkat etmelisiniz.


YENGEÇ

Aile ve ev düzeninizle ilgili harcamalar yapabilirsiniz. Hayatınızdaki sorumluluklar konusunda ortaklarınızdan veya partnerinizden yardım alamamak sizi duygusal olarak yorabilir. 


ASLAN

Bugün yapacağınız iş anlaşmalarına dikkat edin, seyahatler esnasında küçük aksaklıklar yaşanabilir. Üst solunum yolu rahatsızlıkları sizi zorlayabilir.


BAŞAK

İşinizle ilgili yaptığınız anlaşmalardan maddi kayıplar yaşayabilirsiniz. Değer kaybı yaşadığınız konu sadece maddi olmayabilir, kendi değerinizi hissedemediğiniz bir gün geçirebilirsiniz.


TERAZİ

Duygularınızın daha ön planda olduğu, kendinizi ifade etmekte zorlandığınız bir gün olabilir. Evinizle ilgili kontrat, sözleşme konularında sizi zorlayan diyaloglar içinde kalabilirsiniz. Aileniz ile kurduğunuz iletişim sonucunda yanlış anlaşıldığınızı hissedebilirsiniz. 


AKREP

Bugün yakın çevrenizdeki insanlar ile iletişim kurarken gerilimler yaşayabilirsiniz. Daha çok duygularınızla hareket edecek ve yakın akrabalar, kardeşler ile ilgili konularla ilgileneceksiniz.


YAY

Arkadaşlarınızdan görmek istediğiniz değer ve ilgiyi bulamayabilirsiniz. İlişkilerinizde denge arayışına gireceğiniz bir gün. Yakın çevrenizdeki insanlardan destek bekleyebilir, seyahat planları yapabilirsiniz.


OĞLAK

Ekim ayından bu yana kariyerinizle ilgili attığınız adımlar sonuç vermeye başlayacak. Bazı anlaşmalar ve sözleşmelerde sorunlar çıkabilir. Gelir, gider konularında denge oluşturacağınız bir gün. Araç arızaları meydana gelebilir. 


KOVA

Partnerinizle duygusal açıdan farklı noktalarda olduğunuzu hissedebilirsiniz. Hukuki süreçler, mahkemeler ile ilgili gündeminiz yoğunlaşabilir. Eğitim ve akademik konularda sorunlu eğitmenler ile uğraşabilirsiniz.

9 Şubat günlük burç yorumu | Bugün burcun ne söylüyor? 9 Şubat günlük burç yorumu | Bugün burcun ne söylüyor?


BALIK

Aldığınız veya sunduğunuz hizmetler ile ilgili yeni bir düzenleme yapabilirsiniz. Arkadaş ve sosyal çevrenizdeki insanlar ile gerilimli bir diyalog içinde kalabilirsiniz. Yapacağınız harcamalara dikkat etmelisiniz, krediler, borçlanma konularında sizi zorlayacak etkiler meydana gelebilir. 

Kaynak: PERVİN İNCE