Bugün gökyüzünün devrimci gezegeni Uranüs durağan pozisyona geçiyor, para piyasaları ile ilgili ani değişimler söz konusu olabilir. Gün biterken gerçekleşecek Ay-Uranüs karesi ve Jüpiter Güneş karesi saldırıları ve çatışmaları tetikleyebilir.

KOÇ

Sevgili Koç, bugün ilişkiler konusunda ani sakin olmanızda fayda var, partneriniz ile hararetli tartışmalar yaşayabilirsiniz. 

BOĞA

Sevgili Boğa, bugün aileniz ve iş hayatınızda devrim yapma isteğiniz yüksek, olayların gidişatını değiştirecek davranışlarda bulunabilirsiniz.

İKİZLER

Sevgili İkizler, bugün yakın çevreniz, kardeşleriniz, akrabalarınızla ilgili güveninizi sarsacak haberler alabilirsiniz. Trafikte kazalara karşı dikkatli olmalısınız.

YENGEÇ

Sevgili Yengeç, bugün ani para kayıpları yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınızdan hiç beklemediğiniz davranışlar görebilirsiniz. Bazı insanları hayatınızdan uzaklaştırabilirsiniz.

ASLAN

Sevgili Aslan,  bugün iş yaşantınızla ilgili ani değişiklikler olabilir.ortaklık sürdürdüğünüz işleriniz sonlanabilir. Partnerinizle gerilimler yaşayabilirsiniz.

BAŞAK

Sevgili Başak, kapalı alanlarda kalmakta zorluk çekebilirsiniz. Sağlık ve kendi bakımınızla ilgili konularla daha fazla ilgileneceksiniz. Ateşli hastalıklar ve diş problemlerine dikkat ediniz.

TERAZİ

Sevgili Terazi, bugün uzun süredir görüşmediğiniz arkadaşlarınızla görüşebilir yaşanan bazı yanlış anlaşılmaları bitirmek adına adım atabilirsiniz. Abartılı harcamalardan kaçınmalısınız.

AKREP

Sevgili Akrep, partnerinizle ilgili ani tartışmalar ve gerilimler yaşayabilirsiniz. Iş hayatınızla ilgili bazı beklentileriniz gerçekleşmeyebilir. 

12 Şubat günlük burç yorumu | Bugün burcun ne söylüyor? 12 Şubat günlük burç yorumu | Bugün burcun ne söylüyor?

YAY

Sevgili Yay, inandığınız değerler değişiyor, günlük yaşantınızda radikal kararlar alabilirsiniz ancak karar almak için doğru bir zaman değil.

OĞLAK

Sevgili Oğlak, ani maddi kayıplar yaşanabilir, sağlık sorunlarına karşı dikkat olmalısınız.

KOVA

Sevgili Kova, eşiniz ve aileniz ile ilgili ani gerilimler meydana gelebilir. Ailenizden hiç beklenmedik davranışlar görebilirsiniz. 

BALIK

Sevgili Balık, yakın çevrenizden işinizle ilgili ani beklenmedik haberler alabilirsiniz. Sağlık konularına dikkatli olmalısınız.

Kaynak: PERVİN İNCE