Bugün Ay yay burcundaki hareketine devam ediyor, Jüpiter ve Uranüs gezegenleri ile arasında oluşturacağı 150’lik açılar gün içinde beklenmedik konuların gündeme geleceğinin göstergesi.

Yay burcu inançlar, bir düşünceye, felsefeye ait olma ihtiyacımız ile ilgilidir. Bugün fikirlerimizi savunurken fanatik yönümüz ön plana çıkabilir.

Merkür’ün Kova burcuna geçişi, bu durumu biraz daha yumuşatabilir. Merkür Kova burcundayken hümanist fikirlerin, düşüncelerin ön plana çıkmasına etki eder, ancak Plüton gibi sert bir gezegenle kavuşarak bu fikirlerin dönüşümü ile ilgili sert etkiler oluşturabilir.

Bugün fikir çatışmalarına açık bir gün. 

KOÇ

Bugün eğitim, seyahat konularıyla ilgileneceksiniz. Etrafınızdaki insanlar ile inandığınız değerleri konuşurken gerildiğinizi hissedebilirsiniz.

BOĞA

Bugün işinizle ilgili gelir ve gider konularıyla ilgileneceksiniz.

İKİZLER

Partneriniz ve ortaklarınızla mali konular sebebiyle gerilimler yaşayabilirsiniz. Sizi hayal kırıklığına uğratacak davranışlar farkedebilirsiniz.

YENGEÇ

Bugün sağlığınıza dikkat etmelisiniz, duygusal gerilimler sinir sisteminizle ilgili rahatsızlıklara sebep olabilir. 

Arkadaşlarınızla ilgili hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz.

ASLAN

Çocuklar ve aşk hayatınızla ilgili konular gündeminizde olacak. Bazı beklentilerinizle ilgili hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Duygularınızın karşılığını bulamadığınız durumlar oluşabilir.

BAŞAK

Ev ve aile düzeninizle ilgili konular gündeminizde olacak. Eğitim görenler için eğitmen değişikliği, eğitim yeri değişikliği konuları gündeme gelebilir.

TERAZİ

İletişimin yoğun olacağı bir gün sizi bekliyor, özelilkle işinizle ilgili konularda kendinizi anlatmak, ifade etmek isteyebilirsiniz. Ev ve aileden maddi destek alabilir veya gayrimenkul yatırımında bulunabilirsiniz.

AKREP

Mali konular, harcamalar, kazançlar ile ilgili konular gündeminizde olacak. Ortaklarınızla ilgili ani değişimler meydana gelebilir.

YAY

Bugün duygularınızı ifade etmek, yakın çevrenizdeki insanların fikirlerini almak isteyebilirsiniz. Işinizle ilgili ani değişim kararları gündeme gelebilir. Yapacağınız sözleşmeler, atacağınız imzalar ile ilgili dikkatli olmalısınız.

1 Şubat 2024 günlük burç yorumu! Bugün burcun ne söylüyor? 1 Şubat 2024 günlük burç yorumu! Bugün burcun ne söylüyor?

OĞLAK

Bugün içsel olarak huzursuz hissedebilirsiniz. Yakın akrabalarınız, kardeşlerinizle ilgili konularda hayal kırıklığı veya iletişim kopukluğu yaşayabilirsiniz.

KOVA

Sosyal çevrenizle ilgili konularla daha çok ilgileneceğiniz, arkadaşlarınızla görüşecek ve hasret gidereceksiniz. Bugün tüm enerjinizi iletişim ve konuşmaya harcayabilirsiniz. Ikna etmeniz gereken insanlar olabilir.

BALIK

İş ve kariyer hayatınızla ilgili iletişim konuları ön planda olacak. Arkadaşlarınızla aranızda oluşabilecek yanlış anlaşılmalara dikkat etmelisiniz.

Kaynak: PERVİN İNCE