Bugün sabah 08:05 ile öğleden sonra 15:08 saatleri arasında Ay boşlukta olacak. Bu saatler arasında yapmak istediğimiz işleri bir sonuca bağlamak zor olabilir. Günün büyük bir çoğunluğunda Ay Oğlak burcunda olacak, disiplinli, çalışkan yönümüz aktifken yaptığımız işlerden bir sonuç elde edememek motivasyonumuzu olumsuz etkileyebilir. Bugün ve yarın Oğlak, Başak ve Boğa burçları için şanslı etkiler barındırıyor.

KOÇ

Kariyer ve iş yaşamınızla ilgili öğleden sonra somut değerler elde edebilirsiniz. Arkadaşlarınızla derin sohbetler yapabilir ve kafanızı kurcalayan konularla ilgili görüş, destek alabilirsiniz.

BOĞA

Yurt dışı ve akademik konularda işinizi ve kariyerinizi olumlu etkileyecek fırsatlar ile karşılaşacaksınız. Mali konular, yatırımlar, kazançlar ve yeni sözleşmeler konusunda şanslı başlangıçlar yaşanabilir.

İKİZLER

Ortaklıklar, gelir-gider konuları, yeni anlaşmalar ile ilgili gündeminiz yoğun olacak. Sağlığınıza dikkat edin bugün. Eğitim, seyahat, hukuki konular gündeminizde olacak.

YENGEÇ

Bugün kafanızı toplayıp işlerinize odaklanmakta zorlanabilirsiniz. Partneriniz veya ortaklarınızla ilgili beklentilerinizin karşılanmadığını veya anlaşılmadığınızı hissedebilirsiniz.

ASLAN

Güne başlarken iştahınızı kontrol etmekte zorlanabilirsiniz, öğleden sonra hayatınızdaki rutinlerden sıkılabilir, bazı değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz.

BAŞAK

Bugün aşk hayatınızla ilgili, yatırımlarınız ve mali konular ile ilgili öğleden sonra şanslı olacaksınız. Seyahat planları, eğitim konuları ve imaj değişimleri için yeni kararlar alabilirsiniz. Bu değişimler için uygun bir gün.

TERAZİ

Yakın çevreniz, komşularınız, kardeşlerinizle ilgili konular sabah saatlerinde sizi biraz üzebilir. Öğleden sonra evinize kapanıp biraz ev toparlamak, düzen yapmak gibi konular ile ilgileneceksiniz. Ailenizle dertleşip, yaşanan iletişim sorunları konusunda fikir danışabilirsiniz.

AKREP

Yakın çevrenizle ilgili konular, ortaklar ve partnerinizle ilgili öğleden sonra güzel etkiler barındırıyor. Ancak sabah saatlerinde mali krizler yaşayabilirsiniz. Gün biterken sizin telefon ve iletişim konularınız daha yoğun olacak.

YAY

Günün ilk saatlerinde duygusal olarak toparlanmakta güçlük çekebilirsiniz. Gerçekleri görmekte zorlanıyorsunuz ancak günün ilerleyen saatlerinde hayalperest yönünüz daha gerçekçi olmaya başlayacak. Maddi konularla ilgili yeni gelişmeler olabilir, kazançlarınızı arttırabilecek yeni yollar keşfedebilirsiniz.


OĞLAK

Sabah saatlerinde duygusal tarafınız mantıklı yönünüzü bastırıyor olabilir. Öğleden sonra çalışmak, toparlanmak ve mantıklı düşünmeye çalışacaksınız. Hem imaj değişiklikleri, hem de sevilme ve değer görme ile ilgili keyifli bir gün yaşayacaksınız.

7 Şubat günlük burç yorumu! Bugün burcun ne söylüyor? 7 Şubat günlük burç yorumu! Bugün burcun ne söylüyor?

KOVA

Arkadaşlarınızla ilgili sizi şok eden hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Hayatınızdaki kadınların önemi büyük, onların da fikirleri ile beraber yeni kararlar alacaksınız. Bu aralar çok derin düşüncelere dalabilir ve bilinçaltınızdaki herşeyi yüzeye çıkarabilirsiniz.

BALIK

İşinizle ilgili atladığınız bir kural veya bir konu sabah saatlerinde canınızı sıkabilir. Öğleden sonra arkadaşlarınızdan destek alarak bu durumu çözmeye çalışabilirsiniz. Psikolojik açıdan zor bir kaç gün olabilir.

Kaynak: PERVİN İNCE