Bugün sanatsal yönümüz aktif olacaktır. Sanatla ilgili pek çok konu gündeme gelebilir. İnançlar konusunda fikir ayrılıkları, insanların ayrı düşüncelerden dolayı ayrıştığı bir gün yaşanabilir.

KOÇ

İş ve kariyer için oldukça şanslı bir gün. Yeni yapacağınız anlaşmalar kazançlarınızı arttıracak.

BOĞA

Seyahatler, eğitimler, akademik kariyer beklentisi olanlar için oldukça şanslı bir gün. Ideallerinizi gerçekleştirmek için ilahi yardımın sizinle olacağı bir gün var karşınızda istediklerinizi gerçekleştirebilmeniz için adım atmalısınız.

İKİZLER

Finansal açıdan şanslı etkiler yaşıyorsunuz. Ortak ve eş gelirleriyle ilgili yeni düzenlemeler mali konularda rahat hissetmenize yardımcı olabilir. Beklediğiniz ödemeler bugün gelebilir.

YENGEÇ

Bugün parteriniz ve ortaklarınızdan değer görecek ve destekleneceksiniz. Duygularınızı ifade etmekte güçlük çekebilirsiniz

ASLAN

Bugün günlük rutinler, sağlık kontrolleri, iş planlarınız ile ilgileneceksiniz. Sizi destekleyen insanlar ile beraber kariyer konusunda şanslı değişimler yaşayabilirsiniz.

BAŞAK

Yaratıcılığınız yüksek, el becerileri, sanatsal konularla ilgileneceksiniz. Partnerinizle romantik bir gün geçirebilirsiniz. Çocuklarınızın eğitim başarısı sizi mutlu edecek.

8 Şubat günlük burç yorumu | Bugün burcun ne söylüyor? 8 Şubat günlük burç yorumu | Bugün burcun ne söylüyor?

TERAZİ

Aileniz ve sevdiklerinizle ilgili konular gündeminizde olacak. Evinize istediğiniz bir sanatsal obje ve antika bir resim alabilir ev dekorasyonu ile ilgilenebilirsiniz.

AKREP

Yakın çevreniz ve kardeşlerinizle görüşecek, ortaklarınızdan ve arkadaşlarınızdan destek göreceksiniz. Ev içinde teknolojik ürünler ile ilgili sorunlar meydana gelebilir.

YAY

Mali konularda şanslı bir gün, kazançlarınızı arttırabilir, beklediğiniz ödemelerle ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Değer göreceğiniz ve değerli hissedeceğiniz bir gün.

OĞLAK

Bugün sizin için imaj değişikliği günü, genel sağlık ve bakımınızla ilgilenebilirsiniz. Aşk ve sevgi ilişkilerinde mutlu hissedeceksiniz. Yatırımlar konusunda dikkatli olmalısınız.

KOVA

Bugün aileniz ve sizi iyi hissettiren insanlar ile daha fazla iletişimde olacaksınız. Duygularınızı anlatmak, içinizi dökmek isteyebilirsiniz. Eskilere, yaşanmış duygulara özleminiz artabilir. Kimileri bugün ev değiştirme kararı alabilir veya taşınabilir.

BALIK

Arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizle ilgili sorumluluklar gündeminizde olacak. Yakın akrabalarınız ve kardeşlerinizle ilgili konularla ilgilenebilir yolculuk ve seyahat planı yapabilirsiniz.

Kaynak: PERVİN İNCE